KONST / Litografier / Färglitografi 9478559
*
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 9 mars 2015
kl 20:16:15
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/3 09:26:40
1
300 kr
9/3 06:48:11
2
Vinnande bud
9/3 14:13:55
3
400 kr
9/3 14:13:55
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49
*
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Pernilla P Stappe
nr 947 8559
Pernilla P Stappe
(f. 1967), Sverige
Färglitografi, Pernilla P Stappe (f. 1967), teatime, 31/275, signerad, motivet: 39x32
Pernilla Petersson Stappe, svensk målare född 1967.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 9 mars 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/3 09:26:40 | 1 | 300 kr |
9/3 06:48:11 | 2 | Vinnande bud |
9/3 14:13:55 | 3 | 400 kr |
9/3 14:13:55 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Pernilla P Stappe
Pernilla Petersson Stappe, svensk mÃ¥lare född 1967.Läs mer om Pernilla P Stappe
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad pernilla p stappe svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige teatime
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:49